Κάντε κλικ εδω για φωτογραφικό υλικό

Το 15μελές μαθητικό συμβούλιο του 1ου Εσπερινού ΕΠΑ.Λ Τρικάλων διοργάνωσε και φέτος μια χαρούμενη γιορτή για την κοπή της καθιερωμένης βασιλόπιτας των μαθητών του σχολείου. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2018 σε ταβέρνα της περιοχής μας. Μια πολύ όμορφη κι ιδιαίτερα επιτυχημένη βραδιά με κέφι και καλή διάθεση, μουσική, χορό και την παρουσία πολλών μαθητών, της διεύθυνσης και καθηγητών του σχολείου. Οι τρεις τυχεροί Αχιλλέας Κλιάφας, Αθανασία Μαραγκού και Γιάννης Καφρίτσας μοιράστηκαν τα δώρα που αντιστοιχούσαν στα τρία φλουριά της βασιλόπιτας. Ευχόμαστε ολόψυχα να είναι πάντα τυχεροί και το 2018 να φέρει σε όλους ευτυχία και καλοτυχία.