Κάντε κλικ εδώ για φωτογραφικό υλικό

Ξεχωριστές βραδιές σαν τη χθεσινή έχουμε συνηθίσει καιρό τώρα να μοιραζόμαστε, καθηγητές και μαθητές του 1ου Εσπερινού ΕΠΑ.Λ Τρικάλων. Μέσα σε ένα κλίμα χαράς και αισιοδοξίας που ελπίζουμε ότι θα φέρει σε όλους το 2017, όπως χαρακτηριστικά ευχήθηκε ο Διευθυντής του σχολείου, κος Βασίλης Βαρσάνης, πραγματοποιήθηκε χθες η κοπή της πίτας για το 2017 στην ταβέρνα «Νικόλας» στην Αγ. Κυριακή. Η συμμετοχή αθρόα, το κέφι και η καλή διάθεση αμείωτα και φυσικά ο χορός ασταμάτητος για την πλειοψηφία των παρευρισκομένων που διασκέδασαν με την ψυχή τους. Η τυχερή της βραδιάς που βρήκε το φλουρί ήταν η κα Λένα Μάλλιου. Της ευχόμαστε ολόψυχα το 2017 να της φέρει ό,τι καλύτερο ! Να ?μαστε πάντα καλά για να ανταμώνουμε σε τέτοιες χαρούμενες συνευρέσεις που έχουν γίνει πια ένας ευχάριστος θεσμός στο σχολείο μας.
Ιδιαίτερες ευχαριστίες στο Δεκαπενταμελές Συμβούλιο που ανέλαβε τη διοργάνωση της βραδιάς!
Και του χρόνου!