ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2016

Με μεγάλη χαρά παρουσιάζουμε τα ονόματα των επιτυχόντων του 1ου Εσπερινού ΕΠΑ.Λ Τρικάλων στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2016. Τους συγχαίρουμε θερμά για την επιτυχία τους και τους ευχόμαστε ολόψυχα καλές σπουδές!

Ιδιαίτερη αναφορά κάνουμε στη μεγάλη επιτυχία του μαθητή μας ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ο οποίος συγκέντρωσε την υψηλότερη βαθμολογία μεταξύ των συνυποψηφίων του από τα Εσπερινά ΕΠΑΛ ανά την Ελλάδα για τις Ιατρικές Σχολές και επέλεξε την Ιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας λόγω της κοντινής απόστασης από την πόλη μας!

Είναι τιμή για το σχολείο μας να συμπορεύεται με μαθητές που έχουν στόχους και αγωνίζονται για το μέλλον τους έχοντας πίστη στον εαυτό τους!

Θερμά συγχαρητήρια επίσης και στους συναδέλφους που στήριξαν τον αγώνα και την προσπάθειά τους και συνέβαλαν στην επιτυχία τους!

Τα ονόματα των επιτυχόντων αλφαβητικά:

Ομάδα Β (παλαιό σύστημα)

- ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) - ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του Στεφάνου - ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) -ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
- ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- ΜΠΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του Στεφάνου - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) -ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ -ΑΣΠΑΙΤΕ
- ΝΤΑΡΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Ιωάννου - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) - ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- ΤΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κων/νου -ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) - ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Ομάδα Α (παλαιό σύστημα)

- ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αθανασίου ? ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ? ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ